1 Mayıs 2014 Perşembe

İKEA CİCİLERİM GELDİİİ


    İnternet alış-verişinin en sevdiğim yanı teslimatın gelip de benim kutuyu açmaya başladığım an kesinlikle. Siparişi verip beklemesi de güzel ama kutuyu elime aldığımdaki mutluluk ve heyecan başka :)  Paketi öyle hızlıca  ve heyecanla açıyorum ki, sanırsınız, hiç beklemediğim bir yerden beklemediğim bir şey gelmiş. İşte dün de öyle oldu. 
    Eveeet. Bakıp bakıp almayı planladığım ikea cicilerim geldi sonunda. Aslında çerçevelerin kalitesinden bir  türlü emin olamamakla birlikte fiyatı çok makul olduğu için dayanamayıp aldım sonunda. Hem de üç tane...
    Neler aldığıma bir bakalım:

    Üç farklı çerçeve aldım :)  Antremizde tam da giriş kapısının karşısında olan duvarıma çerçeve dekorasyonu yapmayı planlıyorum. Tabii bu planım evi değiştirme durumuna göre belki yeni evimize nasip olur. Durumumuz daha kesinleşmediği için acele etmiyorum.Kalitesinden emin olamadım demiştim ama plastik olmasına  rağmen çerçeveler çok güzel görünüyorlar.
    A bir  de ayaklı çerçevem vardı. Bu çerçeve çift taraflı kullanılabiliyor.Çocukların odasına alacağım rafa koymayı planlıyorum.  
 
Bu dantel desenli saksılarım saksı olmaktan başka bir amaçla kullanılacak. Ayıla bayıla seçtim. Çubuklu bebek şekerlerimin sunum kovası olacaklar, uygulayınca postunu yayınlarım inşallah.
(bakınız bebek şekeri ve hatıralıklarım )

    Aslında hiç aklımda yoktu bu tabakları almak ama İkea'nın sitesinde gezerken görüp aşık oldum bunlara. Mum tabağı olarak satılıyorlar kendileri  ama ben tabii ki  mum tabağı olarak kullanmıycam. Altına dantelli kağıt serip servis tabağı yapıcam, sabırsızlanıyorum. Eğer servis tabağı olarak kullanımını sevmezsem o zaman da içine peçete transferi yapıp duvarıma asarım diye düşünerek sipariş ettim.(bu arada daha önce peçete transferi de hiç yapmadım)


    Evet sonunda alış-verişimin başlangıç sebebi  ve de en gerekli olan parçasına geldi sıra. Bunlar oğlumun bir hayli çoğalmış olan artık nereye koyacağımı şaşırdığım hikaye kitaplari için. Bizim büyük oğlan 1. sınıfa başladı bu sene. Okula başlamadan önce de bir sürü hikaye kitabımız vardı. E tabii okulla birlikte hikaye kitaplarının miktarı iyice arttı. Ben de sürekli durdukları yerden kayıp düşmelerini önlemek için böyle bir çözüm buldum. Bir tane daha olsaydı daha iyi olurmuş. Hala dışarıda kalan hikaye kitaplarımız var. Artık onları da yakın zamanda almayı planladığım rafa koyacağım sanırım.

    Herkese mutluluk dolu günler diliyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız ve sorularınız benim için önemli :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...