10 Haziran 2014 Salı

BİZİM EVİN HALLERİ
        
        Geçen Pazar annem ve kızlar (Aysun ve Fatoş) Çıkrıkçılar'daymışlar yine. Bi tadına düştük mü vazgeçemiyoruz oradan. Her türlü kıldır kıcık şey bulunuyor. Kadınlar daha ne ister? İşte o gün annem bana hediye un eleği almış. Paketten tek taş pırlanta çıksa bu kadar sevinmezdim. Bir yemek programında görüp çok beğendiğim ve bir türlü bulup alamadığım elek!! Daha paketi açarken ne olduğunu anladım ve çok sevindim. Annem alırken tereddüt etmiş ama kızlar ''Hatice bunu çok sever.'' diyerek aldırmışlar. Nasıl da iyi tanıyorlar beni... Hepinize teşekkürler. muccck... :)


*********************************************
      Çıkrıkçılar'a ve Ulus'a geçen gittiğimde aldığım iplerden hemen bir battaniye yapmaya başladım bile. Tunus işi hep yapmayı istediğim bir örgü tekniğiydi. İnternetten yapılışını öğrendikten ve bu battaniye örneğini gördükten sonra kararım kesinleşti. Hıı bu arada bu mavi tığ şişin de rengi ve iplerime uyumu beni bitirmiş durumda. Yalnız laf  aramızda bu örgünün böyle bakla bakla yapılışını anlayana kadar göbeğim çatladı resmen...:)) Bitmiş halini de bitince paylaşırım ...

***********************************************
        Geçenlerde Zeyneb'e gelen hediyeleri paylaşmıştım(Bakınızbol resimli karışık yazı ). Bunlar da son zamanarda Sedat'a gelen hediyeler... Herkese teşekkür ederiz.


***********************************************

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız ve sorularınız benim için önemli :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...